Ana Sayfa / Genel / Hasan Ali Kaldırım dolandırıldı yalanlaması

Hasan Ali Kaldırım dolandırıldı yalanlaması

Hasan Ali Kaldırım’ın dolandırıcılara 10 milyon lira kaptırdığı öne sürülmüştü. Fenerbahçeli yıldız Kaldırım, hakkında çıkan haberlerin doğru olmadığını açıkladı. Fenerbahçe’nin başarılı sol beki Hasan Ali Kaldırım, saadet zinciri tarafından 10 milyon lira dolandırıldığı yönündeki haberlere ilişkin açıklama yaptı. Milli futbolcu, bu olayın tamamıyla yalan olduğunu söyledi.

Dolandırıldığı iddia edilen Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım,. haberlerin yalan olduğunu açıkladı. Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım’ın bir çete tarafından dolandırıldığı ve titan zinciri gibi bir oluşuma giren 27 yaşındaki oyuncunun yaklaşık 10 milyon TL’lik bir zarara uğradığı iddia edilmişti.

HASAN ALİ KALDIRIM’DAN TİTAN TÜRÜ DOLANDIRILMA AÇIKLAMASI

Bu olayla ilgili Fenerbahçeli yıldızdan açıklama geldi. Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım, saadet zincirine üye olup, dolandırıcı bir çeteye 10 milyon TL para kaptırdığı haberlerine ilişkin açıklama yaptı.

Başarılı futbolcu, böyle bir durumun kesinlikle olmadığını belirterek, “Tamamıyla yalan. Saçma sapan haberler bunlar” açıklamasını yaptı. Fenerbahçeli oyuncu, konuyla ilgili olarak sosyal medyadan da açıklama yapacak.

İlginizi Çekebilir

Direksiyon sınavı değişti

Ehliyet sınavları değişiyor direksiyon sınavında U dönüşü de yaptırılacak. Ehliyet almak isteyenlere hem ekonomik he …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting